PTS125SJM73PSMTR2LFS
Extended
Manufacturer
C&K
MFR.Part #
PTS125SJM73PSMTR2LFS
JLCPCB Part #
C411882
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.8N 12V 12mm 12mm 50mA 7.3mm Gull Wing No Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS