KSC401J50SHLFS
Extended
Manufacturer
C&K
MFR.Part #
KSC401J50SHLFS
JLCPCB Part #
C221740
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.45N 32V 5.2mm 50mA 6.2mm 6.2mm IP67 J-Lead Round Button SPST Surface Mount,Vertical SMD,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS