A2505WR-8P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2505WR-8P
JLCPCB Part #
C225444
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 8 8P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS