A2501WV-8P
MFR.Part #
A2501WV-8P
JLCPCB Part #
C225394
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS