CBB21-630V-473K
Extended
Manufacturer
CJE
MFR.Part #
CBB21-630V-473K
JLCPCB Part #
C518945
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 47nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS