CBB21-630V-223J
Extended
Manufacturer
CJE
MFR.Part #
CBB21-630V-223J
JLCPCB Part #
C518942
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 22nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS