CBB21-400V-334J
Extended
Manufacturer
CJE
MFR.Part #
CBB21-400V-334J
JLCPCB Part #
C518939
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 330nF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS