HC-49/U-S13500000ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S13500000ABJB
JLCPCB Part #
C5649544
Description
-10℃~+60℃ 13.5MHz 18pF 80Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS