CMR250TB75.000KAZFTR
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CMR250TB75.000KAZFTR
JLCPCB Part #
C7113790
Package
SMD,D2xL6mm
Description
-10℃~+60℃ 12.5pF 75kHz ±30ppm SMD,D2xL6mm Crystals