CMJ206T32768DZBT
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CMJ206T32768DZBT
JLCPCB Part #
C182056
Package
DT-26
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 50kΩ 6pF ±20ppm DT-26 Crystals ROHS