CM250C77503AZFT
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CM250C77503AZFT
JLCPCB Part #
C1986242
Package
MC-306
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 50kΩ 77.503kHz ±30ppm MC-306 Crystals ROHS