CM200C32768DZBT
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CM200C32768DZBT
JLCPCB Part #
C1985781
Package
MC-306
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 50kΩ 6pF ±20ppm MC-306 Crystals ROHS