CFV-20677503DZFB
MFR.Part #
CFV-20677503DZFB
JLCPCB Part #
C326531
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 50kΩ 77.503kHz ±20ppm DT-26 Crystals ROHS