TD-10XA-4.8
Extended
Manufacturer
CIKI
MFR.Part #
TD-10XA-4.8
JLCPCB Part #
C2987362
Package
SMD
Description
-25℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 4.5mm 4.5mm 4.8mm 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS