1WF05-115004-00001
MFR.Part #
1WF05-115004-00001
JLCPCB Part #
C7432950
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x4P 3.8mm 4 4P 50V 6.7mm 9mm Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS