1WF05-115003-00001
Extended
Manufacturer
CHIN-BAN
MFR.Part #
1WF05-115003-00001
JLCPCB Part #
C7432949
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x3P 3 3.8mm 3P 50V 6.7mm 7.5mm Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS