1WF02-145002-00001
Extended
Manufacturer
CHIN-BAN
MFR.Part #
1WF02-145002-00001
JLCPCB Part #
C7432838
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1A 1mm 1x2P 2 2P 3mm 4mm 50V 5mm Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 White SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS