SMQP225K275F13XXB2815
MFR.Part #
SMQP225K275F13XXB2815
JLCPCB Part #
C263687
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 275V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS