SMQP224K275XXD5B1515
MFR.Part #
SMQP224K275XXD5B1515
JLCPCB Part #
C263664
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS