SMQP104K310XXD2B1515
MFR.Part #
SMQP104K310XXD2B1515
JLCPCB Part #
C263691
Package
Plugin,P=15mm
Description
100nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS