MPP224K0630D181206B1515
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP224K0630D181206B1515
JLCPCB Part #
C270258
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS