CMC4532H-601-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
CMC4532H-601-2P-T
JLCPCB Part #
C5442797
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.5A 50V 600Ω@100MHz 60mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS