CMC3225S-222-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
CMC3225S-222-2P-T
JLCPCB Part #
C5442813
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.2kΩ@100MHz 300mΩ 50V 640mA SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS