CMC2012U-121-2P-T
MFR.Part #
CMC2012U-121-2P-T
JLCPCB Part #
C3021360
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+105℃ 120Ω@100MHz 2 300mΩ 330mA 50V 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS