ACML3225F-101-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
ACML3225F-101-2P-T
JLCPCB Part #
C19268477
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2 2.5Ω 80V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS