NKNP1W-0.22Ω±5% FType
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
NKNP1W-0.22Ω±5% FType
JLCPCB Part #
C209829
Package
Plugin,P=8mm
Description
-55℃~+255℃ 0.22Ω 1W 300V Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,P=8mm Through Hole Resistors ROHS