KNP3W-200Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
KNP3W-200Ω±5% T
JLCPCB Part #
C359998
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+255℃ 200Ω 300V 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS