KNP2W-100Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
KNP2W-100Ω±5% T
JLCPCB Part #
C122140
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+255℃ 100Ω 2W 300V Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS