KNP1/2W-4.7Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
KNP1/2W-4.7Ω±5% T
JLCPCB Part #
C122091
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+255℃ 200V 4.7Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS