KNP1/2W-100Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
KNP1/2W-100Ω±5% T
JLCPCB Part #
C122102
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+255℃ 100Ω 200V 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS