CR-M5W300Ω 5% P
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CR-M5W300Ω 5% P
JLCPCB Part #
C216419
Package
Plugin,P=4.5mm
Description
-55℃~+250℃ 300Ω 5W 750V Cement Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,P=4.5mm Through Hole Resistors ROHS