CR-M10W100Ω 5% P
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CR-M10W100Ω 5% P
JLCPCB Part #
C3021398
Package
Plugin,P=4.5mm
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 10W 1kV Cement Resistor ±5% 插件,P=4.5mm Through Hole Resistors ROHS