BZX84C22
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZX84C22
JLCPCB Part #
C2832562
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 20.8V~23.3V 22V 350mW 50nA@15.4V 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS