BZX84C10
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZX84C10
JLCPCB Part #
C2832554
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10V 200nA@7V 20Ω 350mW 9.4V~10.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS