BZX584C5V6
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZX584C5V6
JLCPCB Part #
C21714151
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 150mW 1uA 400Ω 40Ω 5.2V~6V 5.6V SOD-523 Zener Diodes ROHS