BZT52C5V6W
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52C5V6W
JLCPCB Part #
C2832623
Package
SOD-123
Description
1 Independent 1uA@2V 400Ω 40Ω 5.2V~6V 5.6V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS