BZT52C4V3S
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52C4V3S
JLCPCB Part #
C2886315
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 600Ω 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS