BZT52C10W
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52C10W
JLCPCB Part #
C2832629
Package
SOD-123
Description
1 Independent 10V 150Ω 200nA@7V 20Ω 500mW 9.4V~10.6V SOD-123 Zener Diodes ROHS