BZT52B5V1S
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52B5V1S
JLCPCB Part #
C21714146
Package
SOD-323
Description
200mW 2uA 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS