HCNW4506-300E
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
HCNW4506-300E
JLCPCB Part #
C6052274
Package
DIP-8
Description
-40℃~+100℃ 1 1.6V 145mW 15mA 20mA 30V 30kV/us 3V 4.5V~30V 44% 480ns 550ns 5kV 5mA DC DIP-8 Logic Output Optoisolators ROHS