CNY17-4-300E
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
CNY17-4-300E
JLCPCB Part #
C17393689
Package
SMD-6P
Description
-55℃~+100℃ 1 1.4V 150mA 160% 250mW 300mV@10mA,2.5mA 320% 5kV 5us 5us 60mA 6V 70V DC Phototransistor SMD-6P Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS