AEAT-8811-Q24TR
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
AEAT-8811-Q24TR
JLCPCB Part #
C19188609
Package
QFN-24_5X5mm
Description
-40℃~+125℃ 10bit、12bit、14bit、16bit 24mA 4.5V~5.5V 4096 45mT 8 PWM、SPI、SSI QFN-24_5X5mm Magnetic Angle Sensors ROHS