ACSL-6420-50TE
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
ACSL-6420-50TE
JLCPCB Part #
C6854640
Package
SOIC-16
Description
-40℃~+100℃ 1.52V 100ns 100ns 10kV/us 15Mbps 15mA 15mA 2.5kV 3V~5.5V 4 50mA 5V 7V DC SOIC-16 Logic Output Optoisolators ROHS