ACPL-227-50BE
MFR.Part #
ACPL-227-50BE
JLCPCB Part #
C691928
Package
SO-8-4.4mm
Description
-55℃~+110℃ 1.2V 2 200mW 2us 3.75kV 3us 400mV@8mA,2.4mA 50% 50mA 50mA 600% 6V 80V DC Phototransistor SO-8-4.4mm Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS