UDT23A12L02
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
UDT23A12L02
JLCPCB Part #
C523551
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 0.8pF 12V 13.3V 1uA 2 25V 400W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS