UDD32C24L01
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
UDD32C24L01
JLCPCB Part #
C313322
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 0.8pF 1 1uA 200W@8/20us 24V 26.7V 3A 56V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS