UDD32C15L01-DS035
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
UDD32C15L01-DS035
JLCPCB Part #
C777790
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 0.8pF 1 15V 16.7V 1uA 350W@8/20us 35V 6A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS