SMDJ78CA/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ78CA/TR7
JLCPCB Part #
C310158
Package
SMC(DO-214AB)
Description
126V 23.8A 2uA 3kW@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS