SMDJ6.5CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ6.5CA/TR13
JLCPCB Part #
C310144
Package
SMC(DO-214AB)
Description
11.2V 267.9A 3kW 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS