SMDJ6.5A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ6.5A/TR13
JLCPCB Part #
C310143
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 267.9A 500uA 6.5V 7.22V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS